Opis zlotu

Tegoroczny Zlot Ogólnopolski LKP odbędzie się w dniach 20 – 23 czerwca 2013 r w ośrodku ACTIV, wzniesionym na powierzchni 4ha, osadzonym w scenerii jeszcze nadal dziewiczej przyrody Pojezierza Drawsko-Wałeckiego. Tutaj lasy dają cień, wody rzek i jezior - orzeźwienie, a liczne pola i łąki - poczucie wolności i niezależności. 

Tradycyjnie już w LKP spotkanie będzie miało charakter rodzinnego pikniku zorganizowanego wokół Lancii. Dokładniejszy program będzie się tu pojawiał sukcesywnie - jeszcze trwają prace nad szczegółami. Podobnie jak w roku ubiegłym planowane jest wiele atrakcji, konkursów zarówno "teoretycznych", jak i praktycznych.  Z pewnością dużą niespodzianką będzie nowa formuła rozgrywania konkursów rodzinnych. Która będzie zmuszała do rywalizacji przez cały czas trwania zlotu z finałem w niedzielę rano !
Sami jesteśmy podekscytowani tym jak to się sprawdzi ale powinno bardzo atrakcyjnie i wesoło przede wszystkim :-)

Malownicze położenie, woda, lasy i sprzęt turystyczny są gwarancją naprawdę wyjątkowego zlotu .

Do dyspozycji są pokoje  2, 3 i 4 - osobowe. Wszystkie pokoje z łazienkami. A wszędzie piękne widoki. Pokoje będą przydzielane w kolejności wpłat i zgłoszeń. Za pokoje będzie odpowiedzialna ciociaE - w sprawie ustaleń co do rozmieszczenia należy się kontaktować z nią.

Ceny, tak jak wcześniej sygnalizowaliśmy, musiały ulec zmianie chociażby ze względu na długość trwania zlotu a przede wszystkim na standard przystający do rangi wydarzenia. Więcej informacji w zakładce: Warunki uczestnictwa i rezygnacji.